نوع استخر را انتخاب کنید
بعدی

هزینه ساخت استخر چقدر است؟

برآورد قیمت و مشاوره ساخت استخر
این روزها به دلیل نوسانات قیمتی برای شروع هر پروژه ای نیاز داریم تا قبل از شروع پروژه قیمت حدودی آن را تخمین بزنیم، برای اینکه بتوانید هزینه ساخت استخر برای ویلای خود را محاسبه کنید نیاز دارید از یک شرکت ساخت استخر مشاوره بگیرید چرا که باید قیمت مصالح مختلف مورد استفاده در ساخت استخر از جمله هزینه آرماتور، هزینه بتن،هزینه کاشی، هزینه لوله و اتصالات، هزینه تجهیزات تصفیه استخر، هزینه تجهیزات موتورخانه گرمایشی، هزینه سیستم برق و روشنایی، هزینه چسب و آب بندی و ... را بدانید و به جز موارد فوق که باید خریداری شود هزینه‌های اجرت و نصب نیز باید در نظر گرفته شود، به دلیل نوسانات قیمتی نمی توان برای ساخت استخر یک قیمت از قبل تعیین شده اعلام نمود زیرا موارد زیادی در قیمت استخر تاثیر خواهد داشت در واقع می توان گفت هر چقدر استخر شما مجهز تر باشد قیمت ساخت آن نیز بالاتر خواهد بود، به همین جهت ما در سایت پارس آب فرمی را طراحی نموده ایم تا شما با پر کردن فرم و ارسال درخواست مشاوره برای تیم پارس آب بتوانید در مدت زمان کوتاهی برآورد هزینه نسبتا منطقی ساخت استخر خود را با توجه به آپشن هایی که نیاز دارید به دست آورید. ما در شرکت پارس آب با توجه به بودجه شما در صورت امکان بهترین گزینه ها را به شما معرفی می کنیم. ما می توانیم استخر شنای رویایی شما را با هزینه های مقرون به صرفه به واقعیت تبدیل کنیم. برای برآورد قیمت رایگان ساخت استخر فرم بالا را پر نمایید.
در روزهای گرم تابستانی بیشتر از هر زمان دیگری شاهد مراجعه کنندگان و کارفرمایان زیادی برای ساخت استخر هستیم، کارفرمایانی که به دنبال ساخت استخر و همچنین آگاه شدن از هزینه های ساخت استخر هستند. برای اینکه بتوانیم هزینه ساخت استخر را محاسبه کنیم نیاز است که مواردی از جمله هزینه آرماتور، هزینه بتن، هزینه کاشی، هزینه لوله و اتصالات برای ساخت استخر، هزینه تجهیزات تصفیه استخر، هزینه تحهیزات موتورخانه گرمایشی، هزینه سیستم روشنایی و نورپردازی و هزینه چسب و آب بندی را محاسبه کنیم به غیر از موارد بالا که جز مواردی هستند که باید برای ساخت استخر خریداری شوند هزینه اجرا و راه اندازی استخر را نیز باید در نظر بگیرید به این دلیل برای اینکه بتوانید به محاسبه هزینه ساخت استخر بپردازید نیاز است که حتما از یک تیم متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا بتوانید به یک هزینه نسبی از ساخت استخر دست بیابید، تمامی متغیرهای بالا می توانند در هزینه ساخت استخر شما تاثیر داشته باشند، البته در این راه پیدا کردن یک شرکت خوب برای طراحی و اجرای استخر نیز یکی از گزینه هایی است که باید به آن توجه بیشتری گردد. استخر ها با توجه به موقعیت قرارگیری، اندازه و نیاز کارفرما در انواع مختلفی ساخته و راه اندازی می شوند برای مثال استخرها را می توان به صورت کلی به دو دوسته تقسیم نمود، استخرهایی که روی زمین قرار میگیرند و استخرهایی که در داخل زمین حفر می شوند راه اندازی و اجرای هر کدام از این نوع استخرها هزینه ها، مزایا و معایب مخصوص به خودش را دارد برای همین است که در این مرحله نیاز شما به یک تیم متخصص برای ساخت استخر بیشتر می شود تیم طراحی و اجرای استخر شرکت پارس آب با در نظر گرفتن تمام معیارها و موارد درخواستی کارفرما بهترین پیشنهادات را در اختیار کارفرمایان محترم قرار می دهد. فرض کنید شما قصد دارید استخر روی زمین اجرا نمایید اما با توجه به مکان و شرایط دیگر ممکن است استخرهای روی زمین مقاومت کمتری داشته و استقامت لازم را برای استفاده دائم نداشته باشند برای همین مشاوران ما به شما پیشنهاد راه اندازی استخرهای درون زمینی را می دهند. ممکن است هزینه های ساخت استخر از طرف مجریان با رنج قیمت های متفاوتی به کارفرمایان ارائه شود کارفرمایان محترم باید در این زمان به استفاده از مصالح مرغوب و متریال برند که تاثیر چشمگیری در هزینه ساخت استخر دارند توجه داشته باشند، ارائه کردن یک قیمت ارزان برای ساخت استخر و استفاده از متریال های نامرغوب ممکن است در آینده به ضرر شما تمام شود و عمر استخر شما را کوتاه تر نماید البته نگهداری استخر نیز از گزینه هایی است که می تواند بر طول عمر استخر شما تاثیر داشته باشد.

برآورد هزینه برای راه اندازی یک استخر

هنگامی که قصد دارید شروع به راه اندازی و اجرای پروژه ساخت استخر کنید نیاز دارید که قبل از شروع یک برآورد نسبی از هزینه ساخت استخر خود داشته باشید برای مثال فرض کنید قبل از برآورد هزینه اقدام به ساخت نمایید و در اواسط کار هزینه ی ساخت شما را کلافه کند در چنین مواقعی نیاز است که کارفرما قبل از شروع کار از هزینه های تقریبی ساخت استخر آگاه شود، البته لازم به ذکر است که نمی توان برای استخر ها یک قیمت از پیش تعیین شده ای اعلام کرد چرا که عوامل مهمی در قیمت استخر تاثیرگذار خواهند بود برای مثال: تجهیزات مورد استفاده در استخر که از چه نوع برندی باشند، نوع استخر ها ( بتنی، پیش ساخته فایبرگلاس، پیش ساخته برزنتی) هر کدام از این نوع استخرها دارای قیمت های متنوعی هستند و هزینه های مخصوص به خودش را دارد، اینکه استخر شما سرپوشیده باشد یا روباز و... تمامی این موارد قبل از شروع پروژه طی جلسه ای با کارفرما در میان گذاشته می شود، محل پروژه نیز جز گزینه هایی است که روی قیمت ساخت استخر تاثیر گذار خواهد بود، خوشبختانه تیم متخصص و تکنسین حرفه ای شرکت پارس آب با سال ها تجربه در زمینه ساخت استخر می تواند در این زمینه شما را راهنمایی نماید. ابتدا قبل از راه اندازی استخر تیم مشاوره پارس آب با توجه به درخواست و انتظارات شما از استخر یک قیمت نسبی به شما اعلام می کنند ممکن است در طول ساخت کارفرما مطابق سلیقه و نظر خود تصمیم داشته باشد که از مصالح دیگری برای ساخت و ... استفاده کند که در این مواقع نیز ساخت استخر شما ممکن است کمی بیشتر از هزینه نسبی تعیین شده هزینه بر باشد. به واسطه اینکه تمامی مصالحی که در ساخت استخر استفاده می شود نیاز است که استعلام به روز گرفته شود بهتر است هر زمان که تصمیم به ساخت و راه اندازی استخر گرفتید از همکاران ما در شرکت پارس آب راهنمایی های لازم جهت ساخت را دریافت نمایید.

هزینه ساخت استخر خانگی:

در برآورد هزینه ساخت استخر خانگی نیز همچون استخرهای دیگر مثل استخرهای عمومی، استخرهای کشاورزی و ... نیاز به محاسبه ابعاد دقیق استخر مورد اجرا، طراحی و نقشه ساخت استخر و متریال و مصالحی که کارفرما قصد دارد در ساخت استخر از آن استفاده کند دارد برای همین است که نمیتوان هزینه ساخت استخر خانگی و ... را به صورت تخمینی ارائه نمود و مستلزم این است که تمامی موارد گفته شده بالا محاسبه شود. منظور ما از استخر خانگی استخری است که در داخل خانه یا ساختمان به صورت سرپوشیده یا روباز اجرا گردد که با در نظر گرفتن تمامی این موارد از جمله سرپوشیده یا روباز بودن استخر، اجرای استخر روی زمین یا داخل زمین ممکن است قیمت ساخت استخر خانگی را تغییر دهد در واقع می توان گفت بعد از همه گیری ویروس کرونا و تعطیل شدن استخرهای عمومی در این دوران افراد زیادی در تمامی شهرهای ایران اقدام به ساخت استخر خانگی نمودند تا در این دوران از استخرهای خانگی خود استفاده کنند لذا با مراجعه به شرکت پارس آب سفارش ساخت استخر خانگی خود را ثبت نموده اند. ما در تیم پارس آب دارای نمونه کارهای بسیاری در زمینه ساخت استخر خانگی هستیم که به صورت روباز و یا سرپوشیده ساخته و اجرا شده اند تمامی استخرهای خانگی اجرا شده توسط تیم پارس آب خوشبختانه رضایت کارفرمایان را از هر نظر جلب نموده و در بر داشته است. اگر به دنبال یک شرکت برای ساخت استخر خانگی و یا برآورد هزینه های اولیه ساخت استخر خانگی هستید همکاران ما در تیم پارس آب می توانند پاسخگوی شما در این زمینه باشند همچنین می توانید از بخش نمونه کارها نمونه کارهای استخر خانگی را نیز مشاهده نمایید. لازم به ذکر است به این نکته توجه نمایید که هر چقدر ابعاد استخر خانگی درخواستی شما بیشتر باشد به جهت اینکه نیاز به مصالح و متریال بیشتر و همچنین مدت زمان بیشتری دارد قطعا روی هزینه ساخت استخر خانگی شما تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

برآورد آنلاین هزینه ساخت استخر

شرکت پارس آب کاسپین در راستای اینکه برای وقت و زمان مشتریان خود ارزش بسیار زیادی قائل است، اقدام به ایجاد صفحه ای برای برآورد آنلاین هزینه ساخت استخر نموده است، بدین صورت که شما به عنوان کارفرما طبق نیاز و انتظارات خود از ساخت استخر فرمی را تکمیل میکنید بعد از ارسال فرم در اسرع وقت مشاوران ما در شرکت پارس آب با دریافت فرم شما شروع به برآورد هزینه ساخت استخر نموده و با شما تماس میگیرند در فرم طراحی شده در ابتدا نوع استخر را انتخاب میکنید ( استخر بتنی، استخر پیش ساخته فایبرگلاس، استخر برزنتی) با انتخاب هر کدام از استخرها ابعاد استخر ها برای شما نمایش داده می شود به عنوان مثال برای استخرهای بتنی می توانید ابعاد (6*3)، (8*4)،(8*5) را انتخاب نمایید و عمق این ابعاد با توجه در خواست کارفرما می باشد به همین ترتیب برای استخرهای فایبرگلاس و برزنتی نیز ابعاد پیش فرض بر اساس استاندارد ها در نظر گرفته شده است. برای اینکه بتوانید به صورت آنلاین هزینه ساخت استخر خود را محاسبه نمایید نیاز است که درخواست خود را به صورت دقیق با همکاران ما در شرکت پارس آب در میان بگذارید. بعد از انتخاب نوع استخر و ابعاد آن به انتخاب وضعیت ساخت استخر( دفن در زمین، روی زمین)، وضعیت پوشش استخر(سرپوشیده یا روباز) وضعیت گرمایشی استخر در صورت نیاز و فاصله تا موتورخانه میپردازیم و در آخر شماره تماس و اطلاعات را وارد می نمایید تا همکاران ما بتوانند در اسرع وقت برای برآورد هزینه نسبی ساخت استخر با شما تماس بگیرند، خوشبختانه شرکت پارس آب نیز به عنوانی یک شرکت ساخت و طراحی استخر سال هاست در حال فعالیت بوده و رضایت کارفرمایان را جلب نموده است، اگر شما هم به دنبال یک تیم خوب برای اجرا و راه اندازی استخر هستید حتما با همکاران ما در شرکت پارس آب تماس حاصل نمایید.

برآورد هزینه ساخت استخر صفر تا صد

حتما در زمان ساخت استخر نیاز دارید تا هزینه نسبی از ساخت استخر داشته باشید تا بتوانید تصمیم نهایی را برای ساخت استخر خود بگیرید در کنار استخرهای بتنی که جز استخرهای پرطرفدار هستند استخرهای پیش ساخته نیز چند وقتی است که روی کار آمده و رقیب استخرهای بتنی شده اند البته که دوام و طول عمر استخرهای بتنی با استخرهای پیش ساخته قابل مقایسه نیست اما نمی توان مزیت های این نوع استخرها را از نظر قیمتی و ... نادیده گرفت، انتخاب نوع استخر می تواند تاثیر بسزایی در هزینه ساخت استخر شما داشته باشید برای مثال در صورتی که اقدام به ساخت استخر بتنی نمایید نیاز است که حتما مراحلی همچون ارماتور بندی حفاری و ... برای آن انجام شود در صورتی که برای استخرهای پیش ساخته می توان این موارد را پیاده سازی نکرد، در هنگام تصمیم گیری به راه اندازی و اجرای استخر خانگی یا استخرهای شنای عمومی این سوال برای شما پیش می آید که هزینه ساخت استخر به چه صورت است؟ برای اینکه بتوانیم جوابی قانع کننده در رابطه با این سوال در اختیارتان قرار دهیم باید به مواردی اشاره کنیم که در هزینه ساخت استخر تاثیر بسزایی دارند برای مثال هزینه های ساخت استخر بر اساس اندازه، ویژگی و سبک مورد نظر شما برآورد می شود مواردی همچون: دسترسی به تجهیزات، نوع خاک حیاط شما و ... در قیمت کل استخر نقش دارند، در حال حاضر ارزان ترین نوع استخر، استخرهای پیش ساخته برزنتی و فایبرگلاس هستند که نیاز به حفاری، آرماتوربندی، بتن ریزی و ... ندارند، برای همین است که نوع استخر انتخابی شما می تواند قیمت کل استخر را تغییر دهد. توجه داشته باشید برای برآورد هزینه ساخت استخر صفر تا صد و اجرا استخر از یک تیم متخصص و با تجربه کمک بگیرید، شرکت پارس آب با بیش از چندین سال سابقه در حوزه ساخت استخر، برآورد هزینه ساخت استخر، مشاوره، طراحی و اجرا می تواند شما را یاری نماید برای ارتباط گرفتن با همکاران ما نیز می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل نمایید.