استخر پیش ساخته شنا فایبرگلاس

. نصب سریع استخرپیش ساخته
استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس را می توان در زمان کوتاهی نصب نمود، نصب استخر شنا فایبرگلاس همانند استخر های دیگر به شرایط آب و هوایی بستگی ندارد زیرا هم استخرهای بتنی و هم استخرهای برزنتی باید در شرایط آب و هوایی خاصی نصب و راه اندازی شوند تا از آسیب در هنگام نصب جلوگیری گردد در حالی که استخر های پیش ساخته فایبرگلاس فقط برای ایمینی نصابان به شرایط مطلوب نیاز دارد در غیر این صورت خود فایبرگلاس در برابر شرایط نامطلوب مانند باران یا نوسانات شدید دما آسیب پذیر نیست.
2. دوام بیشتر استخرهای فایبرگلاس
استخرهای فایبرگلاس بادوام تر، قوی تر و کمتر آسیب می بینند در حالی که مزایای بی شماری برای استخرهای پیش ساخته برزنتی وجود دارد اما این یک واقعیت است که استخرهای فایبرگلاس به نسبت استخر برزنتی کمتر در معرض خطر سوراخ شدن هستن و این بدین معناست که خطر آسیب کمتر و هزینه های کلی تعمیر و نگهداری در طول عمر استخرتان خواهید داشت، یکی از متدوال ترین چیزهایی که استخرهای برزنتی را سوراخ می کنند اسباب و اشیاء های تیز هستند که این موارد معمولا برای استخرهای شنا پیش ساخته فایبرگلاس نگران کننده نخواهد بود.
3. نگهداری و مراقبت کمتر
استخرهای پیش ساخته شنا فایبرگلاس به دلیل عدم نیاز به تعمیر و نگهداری در بین استخرها از محبوبیت بیشتری برخوردار است به این دلیل که فایبرگلاس سطح صاف دارد و سطح صاف از رشد جلبک ها جلوگیری می کند که رشد جلبک در مورد دیگر استخرهایی که شکاف های بیشتری دارند (مخصوصاً استخرهای بتنی) رایج است. افرادی که از استخرهای فایبرگلاس استفاده می کنند گزارش می دهند که هر هفته زمان کمتری را صرف تمیز کردن و نگهداری استخرهای خود می کنند.
4. نیازی به تعویض برزنت یا روکش مجدد نیست
استخرهای پیش ساخته برزنتی در نهایت نیاز به تعویض دارند. اما با استخرهای فایبرگلاس، چون هیچ برزنتی وجود ندارند. پرداخت نکردن این هزینه برای صاحبان استخرهای فایبرگلاس موجب خوشحالی خواهد بود. استخرهای بتنی نیز برای تمیز نگه داشتن و نگهداری از آنها نیاز به توجه های خاص خود دارند: توصیه می شود استخرهای بتنی را هر چند سال یک بار با اسید شستشو داده و حتی سطح آن ها را دوباره روکش کنید. این ها دغدغه های دیگری هستند که صاحبان استخرهای فایبرگلاس نیازی به نگرانی در مورد آنها ندارند.
5. مقرون به صرفه
مقرون به صرفه بودن این استخرها زبانزد همه افرادی است که به دنبال خرید و نصب و راه اندازی استخر هستند چرا که این استخرها به خدمانی همچون نوسازی، تعمیر، جلبک زدایی و ... ندارند و موجب می شود که این استخرها به نسبت مابقی استخرها مقرون به صرفه تر باشد.
6. سازگار با محیط زیست
از انجایی که نیاز نیست دائما استخر را با اسید و مواد شوینده بشویید و همچنین نیازی به جلبک زدایی دیده نمی شود و به دلیل کارکرد کم پمپ آب و تصفیه کننده، آلودگی زیادی به وجود نمی اید و به همین خاطر است که این استخرها با محیط زیست سازگاری خوبی دارند.
7. سازگار با سیستم های آب شور
نمک موجود در سیستم کلرزنی بتن و فلز به مرور زمان موجب فرسایش سطح استخرهای بتنی و برزنتی می شود که این مشکل در استخر پیش ساخته شنا فایبرگلاس کمتر صدق می کند.
8.هزینه طول عمر کمتر
استخر شنا، از هر نوعی که باشد برای خانه شما یک سرمایه گذاری عالی است که برای سال های آینده مزایایی را برای خانواده شما ارائه خواهد کرد. اما مهم است که به یاد داشته باشید که حفظ استخر شما نیز برای محافظت از سرمایه‌گذاری شما بسیار مهم است و تعمیر و نگهداری هزینه‌های اضافی در دراز مدت دارد. به عنوان مثال، استخرهای فایبرگلاس معمولاً هزینه اولیه بالاتری نسبت به استخرهای برزنتی دارند. اما وقتی هزینه نگهداری کم و مزایای دیگر را در نظر می گیرید، استخرهای فایبر گلاس در نهایت هزینه کمتری برای داشتن در دراز مدت برای شما خواهد داشت. تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما مناسب است، کدام نوع استخر برای نیازها و بودجه شما مناسب است؟ ما برای کمک اینجا هستیم! می توانید برای خرید نصب و راه اندازی استخر شنا فایبرگلاس با کارشناسان ما در شرکت پارس آب تماس بگیرید

آیا به خرید یک استخر شنای داخلی فکر می کنید اما دوست ندارید نصب آن خیلی طول بکشد؟ ما تولید کنندگان استخرهای فایبر گلاس و کارشناسان استخرهای داخلی هستیم و می دانیم که ساخت استخرها ممکن است ماه ها طول بکشد. تکمیل استخرهای بتنی نیز حتی تا نیم سال طول می کشد. آیا به نصب و راه اندازی یک استخر شنا در خانه ویلایی خود فکر می کنید اما دوست ندارید به صورت طولانی مدت منتظر نصب و راه اندازی استخرتان باشید. پیشنهاد شرکت پارس آب به شما نصب و راه اندازی استخر پیش ساخته است زیرا ساخت استخرهای بتنی ممکن است مدت زمان و هزینه زیادی را برای شما در پی داشته باشد، در واقع استخر پیش ساخته فایبرگلاس همان چیزی است که شما به دنبال ان هستید در این مبحث سعی داریم مزایا استخر پیش ساخته فایبرگلاس را بیان کنیم همانطور که میدانید استخرهای پیش ساخته فایبرگلاس استخرهای پیش ساخته و یک تکه ای هستند که از فایبرگلاس و رزین ساخته شده اند. به طور معمول، یک استخر فایبر گلاس را می توان در عرض 2 تا 4 هفته نصب کرد البته زمان نصب استخر پیش ساخته بستگی به ابعاد و ... استخر شما دارد، استخرهای پیش ساخته فایبر گلاس را می توان در زمین، یا کاملاً بالای زمین نصب کرد. تفاوت هایی در بین استخر پیش ساخته فایبرگلاس و استخر بتنی وجود دارد که بر تجربه شما به عنوان صاحب استخر تأثیر می گذارد، استخرهای فایبرگلاس از فایبرگلاس ساخته شده اند که باعث انعطاف پذیری بسیار زیادی می شوند.

کارشناسان ما پاسخگو سوالات شما هستند. مشاوره رایگان : 09128787303

استخر پیش ساخته شنا 3*2
 • استخر پیش ساخته شنا 3*2
 • فایبرگلاس
 • موجود است
مشاهده محصول تماس بگیرید
استخر پیش ساخته شنا 6*3
 • استخر پیش ساخته شنا 6*3
 • فایبرگلاس
 • موجود است
مشاهده محصول تماس بگیرید
استخر پیش ساخته شنا 5 و نیم در 2 و نیم
 • استخر پیش ساخته شنا 5 و نیم در 2 و نیم
 • فایبرگلاس
 • موجود است
مشاهده محصول تماس بگیرید
استخر پیش ساخته مستطیلی
 • استخر پیش ساخته مستطیلی
 • فایبرگلاس
 • موجود است
مشاهده محصول تماس بگیرید
استخر پیش ساخته 5 ضلعی
 • استخر پیش ساخته 5 ضلعی
 • فایبرگلاس
 • موجود است
مشاهده محصول تماس بگیرید